MAKLÉŘ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Facebook a další sociální sítě jsou na každém telefonu, na každém počítači a není divu, že je na nich přes 6 milionů Čechů a Slováků. Víte, jak je správně využít ke svému podnikání?

Dnešní cena: 2 970 Kč / 110 EUR

  • Získáváte přes Facebook alespoň 10 exkluzivních zakázek ročně? 
  • Víte, čím si makléři na Facebooku nejvíce škodí? 
  • Chcete praktické rady a tipy, co na Facebook vkládat, aby "to fungovalo"?

Existuje pouze velmi málo realitních makléřů, kteří sociální sítě využívají. A z těch, kteří je využívají, je pouze hrstka těch, kteří je využívají úspěšně, efektivně a mají prokazatelné výsledky. Tomáš Kučera - úspěšný realitní makléř, který má přes 2 000 přátel na Facebooku a opakovaně hlásí, že se přes sociální sítě dostal k novým nemovitostem - připravil tento žádaný video kurz.

Obsah video kurzu

Získáte ověřený návod, co dělat na sociálních sítích jako Facebook, Instagram a Youtube pro získání nových náborů a zvýšení prestiže ve svém okolí:

  • 3 cíle pro úspěch na Facebooku
  •  Jak na Facebooku vystupovat profesionálně
  • Základní kameny skvělé Facebook stránky
  • Co zveřejňovat, aby si Vás klienti vážili
  • Jak investovat peníze do reklamy
  • YouTube pro osobní marketing

Kurz obsahuje 7 videí!

Pořiďte si kurz s kolegou či pro celou kancelář.
Za jednu cenu můžete sledovat kurz opakovaně v libovolném počtu lidí.

Využijte sílu sociálních sítí a přitahovat zájem a nové nemovitosti ze svého okolí.
Naberte nové nemovitosti už zítra!

Jak VIDEO kurz funguje?
JEDNODUŠE!

Klikněte níže na zelené tlačítko, objednejte kurz a získáte přístup do členské sekce institutu Chytrý makléř.
V členské sekci si celý video kurz pohodlně prohlédnete.
Kdykoli, kdekoli a s kýmkoli...

Lektor

Svoji první realitní kancelář založil v roce 1999. Dále založil úspěšný realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ. Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je certifikovaným makléřem a v oboru nejvyhledávanějším lektorem v ČR, mediálně nejznámějším realitním expertem a zajišťuje prodej a nákup nemovitostí i pro VIP osobnosti.
Tomáš KučeraLektor

Jak kurz hodnotí studenti

Tak jsem zkusila použít Facebook, jak radíte. A hned mi volal kamarád z Prahy, jestli mu pronajmu byt na Proseku. Takže to opravdu funguje i na nábory. Petra Všetulová Teplá, reality Mozaika.
Petra Všetulová TepláRealitní makléřka
Dnes jsem si pouštěla videa na Chytrém makléři a musím říci, že jsou super :-). Oceňuji Vaši práci a moc děkuji za dobré rady a podněty. Hezké dny z Liberce přeje Michaela Mičková. PS: A ještě jednou děkuji 🙂
Michaela MičkováRealitní makléř

Další reakce studentů

Tímto chci poděkovat institutu Chytrý makléř a jmenovitě Tomáši Kučerovi. Jeho přístup ke vzdělávání je přínosem v tomto oboru. Jsme rádi, že dokazujete stejně jako my, že být jiný, je výhodou. Proto se pro další rok těšíme na další úzkou spolupráci. David Pátek 4 PROPERTY a.s.
David PátekRealitní makléř
Děkuji za Vaši trpělivost, která je jedním ze základních pilířů také při navazování kontaktů. Jen hluchý a slepý, by nerozpoznal systémové kroky Vaší profesionality. Moc se mi to líbí, jenom mi to trochu déle trvá :o). Krásný a chytrý den (jsem si dovolila). Iveta Naumovičová, General reality a.s.
Iveta NaumovičováRealitní makléř