VIDEOPROHLÍDKY EFEKTIVNĚ

Využijte skvělého potenciálu videoprohlídek a naučte se je točit jako profík. Tento kurz skvěle využijete jako úplný začátečník, ale dozvíte se spoustu šikovných tipů a triků i v případě, že už s videoprohlídkami nějakou dobu pracujete.

Spustit ukázku ZDARMA ➡

Dnešní cena: 2 970 Kč / 110 EUR

Chci záznamUkázka zdarma
 • Chcete, aby vaše nabídky přilákaly ještě více zájemců?
 • Chcete se odlišit od konkurence a být vždycky o pár kroků napřed?
 • Chcete si na trhu vytvořit neotřesitelnou pozici?
 • Chcete získat obrovskou konkurenční výhodu? 

Jako realitnímu makléři se vám sice daří, ale možná by to mohlo být i lepší. Dali jste si práci a vytvořili jste pro své nabídky přiléhavé popisy a lákavé fotografie – ale přesto cítíte, že to pořád není úplně ono. Občas totiž ani ty nejlepší texty a obrázky k perfektní prezentaci nemovitosti nestačí. Co můžete udělat navíc? Jak lidem napovědět, že právě ta vaše nemovitost je pro ně ta pravá?

A co víc? Chtěli byste pádný argument pro exkluzivní nabírání? 

Obsah video kurzu

 • Proč říci videoprohlídce ANO
  Jaké jsou její výhody a nevýhody, jaké varianty videoprohlídek lze natáčet? Pro introvertní povahy máme už nyní dobrou zprávu: pokud nechcete, sami před kameru vůbec nemusíte. Možností je spousta!
 • Jaké vybavení k natáčení potřebujete
  Nemusíte se bát žádných velkých nákladů – všechny potřebné nástroje už máte na stole nebo ve své kapse.
 • 5 pravidel pro efektivní videoprohlídku
  Naučíte se aplikovat 5 základních principů, aby vaše videoprohlídka přinesla ten správný efekt a zaujala potenciální klienty.
 • Jak stříhat videa a přidávat titulky
  Nemusíte být počítačový mág ani vlastnit nadupané programy – na stříhání a přidávání různých efektů vám bohatě postačí i software, který je úplně zadarmo a se kterým zvládne pracovat úplně každý!
 • Jak můžete využít potenciál YouTube
  Víte, jak se serverem YouTube pracovat a jak ho využít na maximum? Zjistíte, že je to úplná brnkačka.
 • Jak videoprohlídku propagovat
  Budete jen žasnout, jak přínosné pro vás mohou být inzertní servery a sociální sítě!

Nikdy to nebylo jednodušší. Připravili jsme pro vás videokurz, který vám ukáže vše, co při tvorbě videoprohlídek budete potřebovat. Je určen pro úplné nováčky, které provede kompletním procesem natáčení videoprohlídek, ale i pro makléře, kteří už videoprohlídky používají. Těm prozradí další vychytané fígle, jak výsledek natáčení posunout na ještě vyšší úroveň, a zajistit si tak úspěch a vyšší tržby.

Lektor

Svoji první realitní kancelář založil v roce 1999. Dále založil úspěšný realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ. Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je certifikovaným makléřem a v oboru nejvyhledávanějším lektorem v ČR, mediálně nejznámějším realitním expertem a zajišťuje prodej a nákup nemovitostí i pro VIP osobnosti.

Tomáš Kučeralektor

Jak kurz hodnotí studenti

Vytvořila jsem po vašem kurzu video prohlídku na prostory k podnikání. Střed města Olomouce, 130.000,- Kč měsíčně, opravdu luxusní prostory. Video prohlídku jsem šla majitelům osobně představit a odprezentovat. Výsledek? Byli nadšeni a dostala jsem pochvalu za svoji práci. A můj pocit? Úžasný 🙂 Tudíž je to i Vaše zásluha, takže pochvala patří i Vám. Ještě jednou děkuji za můj pracovní posun. Marie Bejdáková, vedoucí kanceláře RK Evropa Olomouc.

Marie BejdákováRealitní makléřka

Další reakce studentů

Vážené dámy a pánové, v lednu 2015 jsem přesvědčila 2 své (mladší) kolegy, že je nutná investice do školení na videoprohlídky. Za 6 hod na školení v Brně jsme se naučili video natočit, nahrát do programu, stříhat, práci s fotkami, hudbou, titulky, přestože jsme běžní uživatelé techniky. Odjížděli jsme nadšeni a rozhodnuti do týdne pořídit video na alespoň jeden byt. Za týden jsem připravila videa na 3 nemovitosti, co mám v nabídce a moc mě to baví. Mile mě překvapilo, že tím školení neskončilo, pan Kučera nám i následně přes mail poradil, co udělat příště lépe a jak. Když vidím kolegyni v jiné RK, jak se tím sama těžce prokousává, tak je jasné, že jednodenní školení je obrovský skok a nejlehčí cesta k vytvoření zajímavé videoprohlídky. Bylo to super a díky za vše! Eva Lachová, realitní poradce OL reality.

Eva LachováRealitní makléř

Každý týden dvě video prohlídky. Filmuji a lepším se a lidi mě baští. Už jsem dostal dva králíky, metrák brambor, samozřejmě alkohol a jeden majitel mi přislíbil dovču v Curychu. A to pak i my tvoříme hodnoty - štěstí na duši. Díky, to vy jste mě naučili se neustále vzdělávat. Ondřej Pelikán, Unica real.

Ondřej PelikánRealitní makléř

Děkuji za kurz Video prohlídky. První video a super. Paní majitelce se to velice líbilo a dům bude tento týden prodaný. Určitě v tom budu pokračovat a už to "prodávám" při dalších nových náběrech 🙂 Daniel Humplík, RealitasFIN.

Daniel HumplíkRealitní makléř

Zkusili jsme základní videoprohlídku z fotek a za 6 dní 90 shlédnutí. Máme fakt radost. Díky za kurz na video prohlídky a díky za chytrou televizi. Radka Novotná, EVROPA realitní kancelář.

Radka NovotnáRealitní makléř

Jsem toho názoru, že makléř se v budoucnu bez internetu neobejde. Již dnes to bez internetu nejde. Každopádně jsem velmi rád, že jsem na vaše stránky narazil a začal jsem. A jsem rád, že jsem začal. O víkendu jsem zkoušel točit videoprohlídku svého bytu, zítra dorazí stativ, našel jsem si program na upravu video záznamu a učím se s ním pracovat. Dnes chci oživit svůj web... Mám tedy co dělat. Díky za "nakopnutí". Petr Dragoun, M&M reality.

Petr DragounRealitní makléř