3D scan

Profesionální fotky

Fotostaging

Videoprohlídky

Dron

Obsah na sociální sítě

Výhodné balíčky

Dárek pro Vás

.

 

 

 

 

 

 

 

Ti nejlepší makléři
používají ty nejlepší nástroje. 

  • Získávejte své budoucí klienty tím, že patříte mezi špičku. 
  • Staňte se makléřem, který přitahuje majitele nemovitostí svou profesionalitou. 
  • Zařaďte do svého portfolia špičkový nástroj pro prezentaci nemovitostí. 
  • Věřte nám, majitelé budou doslova nadšení. 

Za nás mluví naše práce, podívejte se: 

Reference

Dlouho jsem hledal alternativu k mým stávajícím marketingovým dodavatelům. Videa a fotky jako od Honzy s Tadeášem umí na dnešním trhu v tak vysoké kvalitě dodat opravdu jen pár lidí. Navíc jsou přesní, dochvilní, precizní a baví mě jejich pokora a touha se pořád učit. Skvěle se s nimi pracuje. Doporučuju.
Michal Souček, QARA
Rád využívám jejich služeb, neboť se vždy můžu spolehnout na 100% profesionalitu, kvalitu a rychlost. Moc díky a těším se na další spolupráce!
Martin Tesárek, Keller Williams
Od začátku naší spolupráce vše funguje perfektně. Musím zdůraznit především fakt, že jsem za poslední dobu nespolupracoval s nikým, kdo má takové pracovní nasazení a především smysl pro detail, jako Tadeáš a Honza. Právě smysl pro detail a jejich chuť vše dotáhnout k dokonalosti z nich v mých očích dělají ideální partnery pro vytvoření dokonalé prezentace nemovitosti.
František Mach, QARA
Dva mladí, sympatičtí kluci, kteří se toho nebojí. Jedou na zakázku o víkendu - protože svítí sluníčko a to bude vypadat dobře. Po skoro sedmi hodinách práce na místě nejsou líní jet extra ještě pro 3 večerní záběry. Já smekám, majitelé nadšeni, první prohlídka za 72 hodin. Když dva dělají totéž, není to totéž. Ještě jednou doporučuji.
Vojta Beran, NRG Realty
Jejich přednostmi jsou ochota, časová flexibilita, dochvilnost a v neposlední řadě skvělá práce! Přejeme hodně spokojených klientů.
Ivana Valášková, REALIY VALÁŠKOVÁ
S klukama už nějakou dobu spolupracuji. Mohu vřele doporučit všechny jejich služby, protože vše, co nabízí, dělají s maximálním nasazením, kvalitně a rychle. Jsou to profíci!
Jana Veselá, Remax Ace

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Kontaktní údaje

 

Tadeáš Lenc

Tel.: +420 703 600 721

Email: poptavka@3dscannemovitosti.cz