MODERNÍ ZBRANĚ MAKLÉŘE

Chcete se odlišit od konkurence a být o pár kroků napřed?

Chcete, aby vaše nabídky přilákaly ještě více zájemců?

Chcete si na trhu vytvořit neotřesitelnou pozici?

Jako realitnímu makléři se vám sice daří, ale možná by to mohlo být i lepší. Stále se setkáváte s tím, že majitelé nemovitostí jsou náročnější a konkurence je občas (často) řekněme nepříjemná. Co můžete udělat navíc? Jak lidem napovědět, že právě Vy jste pro prodej jejich nemovitosti to nejlepší řešení? Co třeba nabídnout tak úžasné moderní zbraně pro prodej, že si majitel řekne: \"Hmmm, tak tenhle makléř opravdu pracuje úplně jinak než ti ostatní.\" 
A nemovitost Vám rád svěří do prodeje. 

Psssst... Chcete znát tajemství?

Tajemství, které bude vaším klíčem k úspěchu? Nemusíte vymýšlet fígle, složitosti, nebo nějaká kouzla. Použijte 6+1 moderní zbraň makléře. K čemu vám to bude? 

Nabídněte svým klientům 

MODERNÍ ZBRANĚ MAKLÉŘE

moderní nástroje, díky kterým Vás majitelé budou milovat

nástroje, díky kterým NABERETE a pak prodáte nemovitost rychleji a za větší peníze

a to je přesně to, co majitelé chtějí

Proč tyhle moderní zbraně používat?

Odlišíte se od konkurence a získáte výhodu na velmi konkurenčním realitním trhu.
96 % realitním makléřů v Česku a na Slovensku tyto moderní zbraně nepoužívá vůbec, nebo jen částečně.
Rázem jste doslova profík. Lépe se vám bude vyjednávat a lehce argumentovat podpis exkluzivní smlouvy.

Zkrátka a dobře, díky moderním zbraním makléře vás budou majitelé doslova milovat.

A to není všechno...

 • dokážete prodat nemovitost i o 30 % dráž! 
 • máte méně prohlídek a více solventních zájemců
 • majitelé uvidí, že jako makléř prostě \"hrajete jinou ligu\"
 • absolutně se odlišíte od konkurence
 • a vaše argumentace pro podpis exkluzivky bude doslova neprůstřelná

Získejte náskok a pusťte se do toho ještě dnes...

Nikdy to nebylo jednodušší. Připravili jsme pro vás videokurz, který vám ukáže a prakticky vysvětlí úplně vše.  

Je určen pro úplné nováčky, ale také pro zkušené makléře, kteří cítí, že se potřebují odlišit a víc zaujmout majitele pro získání více exkluzivních zakázek. 

!!! NENÍ TO KURZ !!!

Videa jsou totiž ve skutečnosti REÁLNÁ PŘÍPADOVÁ STUDIE, jak byly tyto moderní zbraně využity přímo v praxi. 

Co všechno se v 7 videích dozvíte a naučíte?

 • 1
  Představení zbraní + seznámení s nemovitostí
  Na začátek si uděláte přehled o tom co vše ty moderní zbraně jsou. A představíme si a ukážeme nemovitost, na které je všechny provedeme. Žádná teorie, prostě reálná praxe.
 • 2
  Home staging a profi fotky
  Cože? Profi fotky? To je snad samozřejmost. Odpoví každý makléř. Jenže, podívejte se na realitní servery a zjistíte, že samozřejmost to není. A Home staging? Ještě stále se v této službě velmi chybuje. S profesionální stejdžerkou si vše řekneme a konkrétně ukážeme.
 • 3
  Půdorysy
  Je to rychlé, levné, odlišíte se tím, zájemci to v inzerci ocení a vy jako makléř získáváte další náborový argument pro majitele. Ano, to jsou půdorysy. "Maličkost", která dělá divy. Ukážeme si, co a jak. Opět prakticky.
 • 4
  3D scan NEMOVITOSTI
  Inzertní servery to podporují od podzimu 2018. Víte, co si přejí makléři, kteří to používají pro lepší prodej, ale především jako argument při náboru? Aby na to přišlo co nejméně makléřů. Aby stále měli tu neskutečnou moderní konkurenční výhodu. Jak 3D scan využít, jak to prakticky probíhá... dozvíte se konkrétně vše potřebné.
 • 5
  Video prohlídka
  Emoce. To je ta "věc", kterou získáte prodávajícího a stejně tak kupujícího. Video prohlídka a emoce v ní obsažená, to je další moderní a stále málo využívaná zbraň makléře. A nejen pro lepší prodej, ale... podívejte pane kliente, něco takového udělám pro prodej vaší nemovitosti. A odpověď? Ano, takovou službu od vás jako od makléře chci.
 • 6
  Stránka nemovitosti
  Většina makléřů nemovitost nafotí, popíše a "hodí na inzertní servery". Co když přijdete za majitelem a řeknete, že umíte "něco víc". Pro prodej uděláte samostatnou internetovou stránku nemovitosti. Co myslíte, jak asi majitel zareaguje? V jednom samostatném videu vás naučíme, jak na to. Umíte ovládat třeba Outlook? Pak zvládnete vytvořit stránku nemovitosti Je to jednoduší, než si myslíte.
 • 7
  Sociální sítě
  Jen hrstka makléřů umí propagovat nabízenou nemovitost na Facebooku. Přitom na to majitelé tak "slyší". Je to prostě moderní a patří to k práci moderního makléře. A víte co? Stejně jako o výše uvedených bodů. Je to jednodušší, než si možná myslíte. Opět prakticky ukážeme.
 • 8
  + JAK PRAKTICKY
  A ještě dostanete jedno video. Detailní přehled - sumář, jak tyto moderní zbraně pomohly nabrat a prodat nemovitost se ziskem 34 %. A to je panečku slušná částka. A samozřejmě také, jak prakticky všechny ty moderní zbraně využijete v praxi pro nábor nemovitostí.

V celkem osmi videích získáte konkrétní návod, praktické ukázky, případovou studii, jak vám moderní zbraně makléře otevřou dveře k novým klientům a zakázkám. A navíc dostanete k videím neomezený přístup. Videa můžete sledovat teď, za týden, nebo se k nim vrátit za rok. No není to báječné? Vše dostanete na zlatém podnose a ověřené praxí. 

Cena kurzu: 2 940 Kč / 118 Eur

Nejste si jistí, jak to tam uvnitř kurzu vypadá? 

Mrkněte na pár obrázků z videí...

Proč ještě se vám vyplatí do kurzu investovat?

Čas jsou peníze. Zkuste si spočítat, kolik času byste museli věnovat dohledávání všech potřebných informací! Online kurz vám nabídne všechno pěkně na jednom místě.
Získané vědomosti ihned využijete v práci. Vaše praxe se posune obratem o pořádný kus dopředu, nezaspíte dobu, neujede vám vlak.
Získáte přístup do členské sekce, v níž si budete moci kurz pouštět opakovaně. Přístupy máte už napořád. Klidně si ho pořiďte i dohromady s kolegou a vzdělávejte se společně.

Tomáš Kučera, autor kurzu

Tomáš Kučera je v realitách od roku 1999. Založil v Česku a na Slovensku nejúspěšnější realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ. Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je certifikovaným makléřem, v oboru nejvyhledávanějším lektorem, mediálně nejznámějším realitním expertem a zajišťuje prodej a nákup nemovitostí i pro VIP osobnosti. Jeho vzdělávacími programy projde ročně více jak 7 000 makléřů a manažerů.

Je propagátorem moderních nástrojů pro získávání klientů a prodej nemovitostí. Všechny tyto nástroje používá ve své praxi. 

Katapultujte svou praxi o 7 levelů výš!
Šokujte majitele tím, co umíte.
Začněte vyčnívat nad ostatními. 

Cena kurzu: 2 940 Kč / 118 Eur