REFERENCE

Vážený Tomáši, děkuji Vám za seminář, který byl, jako všechny od Vás, úžasný. Jste báječný, že se snažíte předávat všem makléřům a nejen jim, pokud mají zájem, své znalosti a dovednosti, a to zábavnou a názornou cestou. Moc ráda navštěvuji Vaše semináře. Děkuji za Váš profesionální a lidský přístup.
Ing. Dana SládkováRealitní makléř
Dnes jsem si pouštěla videa na Chytrém makléři a musím říci, že jsou super :-). Oceňuji Vaši práci a moc děkuji za dobré rady a podněty. Hezké dny z Liberce přeje Michaela Mičková. PS: A ještě jednou děkuji 🙂
Michaela MičkováRealitní makléř
Chtěla jsem vlastní web dlouhé dva roky. A pak za pomoci úžasné Šárky z vaší technické podpory spustila vítězoslavně vlastní webovky během jediného dne. Výsledek? První naběr rodinného domu za 4 990 000,- Kč a provize 450 000,- Kč. A k tomu jsem já "vrtkoleno" investovala do kvalitního videa co bylo týden na světě, z toho dvě prohlídky a rezervace. Jen to chce fakt zvednout zadek 😂. Díky moc za nakopnutí a vůbec za to, že jsem měla možnost Vás potkat. A za všechny co jsou ochotni předávat moudra a zkušenosti. Jsem ráda, že milionový makléř a chytrý web existuje, páč je to úžasný zdroj informací pro ty, co chtějí posunout někam dál 👍
Iva Kopecká iva-kopecka.cz
Chci Vám poděkovat za to, co pro nás všechny děláte. Přispíváte svým nadšením a profesionalitou na tomto trhu víc, než si dokáže člověk představit. Kurz byl naprostá pecka.
Hana Petržílkovájednatel RealExpert
Včera jsem si od Vás koupil 9 video kurzů, které Vám chci pochválit a přestože dlouhou dobu sleduji Toma Ferryho, tak jsem rád, že ve vašich materiálech nacházím některé velmi zajímavé myšlenky. Máte to zpracované velmi zajímavě.
Ing. David Bureš, EFAředitel společnosti Hypoexpres
Ahojte kolegové, nedá mi to se s vámi nepodělit o můj aktuální příběh.. Asi před půl rokem mi volal pán (takový věčný negouš:), že se rozvádí a že asi prodají dům, v žádném případě to nechtěl veřejně a ani nabízet. Pořád se mě na něco ptal, milion dotazů... Konverzace utichla a po nějaké době se ozval znovu opět s řadou otázek... Odkázala jsem ho na svůj nový chytrý web. Před měsícem mi volal, že si to lustroval podrobně jak měl chvíli a že vidí, že nezapadám do sorty místních makléřů, kteří na něj každý den zkouší nějaký hovor. Přečetl si reference a rady a návody jak prodat a usoudil, že se v tom nevyzná v té administrativě a co je vše potřeba, že mi to tedy celé svěří. Dům jsem tedy nabrala. Předevčírem po 20 dnech i prodala a majitel to nemůže rozchodit, neboť jsem mu to prodala o milion více, než mu hučel do hlavy jeho známý makléř z onoho města. Údajně se i vsadili, že pokud mu to za ty peníze prodám, sekne s realitami a jde dělat svářeče 🙂 majitel už mu to volal, ať si valí koupit montérky, tak jsem zvědavá :o) Dnes mi přišla na účet krásná provizka a hned se lépe vstává. No a kromě tohoto jdu nabírat v příštím týdnu byt, kdy se majitelce nedaří prodat samotné a taky ji už nějakou dobu jen informuji, hlavně prostřednictvím webu.I když můj web není 100% jak říká Tomáš, stačí 80% ale hlavně ať jde do světa! Prostě investovat do takovýchto věcí se vyplatí, já už to mám splacené i s předplatným webu na roky :o) Tož krásný den Vám přeju od nás z krásné Moravy a investujte do sebe, vždy se to vyplatí.
Helena Žejdlíková helenazejdlikova.cz
Tomáši, díky tomu, že jste, tak díky tomu já jsem tam, kde jsem 🙂 Klienti se obracejí na mě a kupodivu mám více volného času pro sebe. Jsem přesvědčena, že jdu správnou cestou. Děkuji 🙂
Eva Andrášiovárealitní oblastní ředitelka
Pán Kučera je skutočným odborníkom vo svojom obore a jeho školenie bolo plné cenných informácií a praktických rád. Jeho prístup k realitnému biznisu a jeho schopnosť prezentovať a komunikovať boli ohromujúce. Bolo to naozaj obohacujúce stretnutie, ktoré mi pomohlo získať nové perspektívy a zlepšiť moje profesionálne zručnosti.
Lukáš Emrichrealitní makléř
Chci Vám poděkovat za práci, kterou děláte, protože má smysl a pomáhá spoustě lidí (včetně mě) se dostat dál. Pokud by bylo víc takových jako jste vy, tak by realitní trh byl někde jinde.
Ing. Milan Šámalrealitní makléř
Tomáší strašně moc vám děkuji za trénink Restart makléře. Hodně mě to nakoplo a ukázalo cestu, jak to mám dělat. Ještě jednou MOC DĚKUJI.
Jiří Šermauerrealitní makléř
Vaše videa sledujem dennodenne a sú skvelé, je to pre mňa obrovská inšpirácia a veľký zdroj informácií, každý deň má posúvajú o veľký krok vpred, tak napr. pracujem už len exkluzívne, točím videa aj s mojím ksichtom 🙂 Nehnuteľnosti si dávam fotiť profesionálnym fotografom, začal som posielať newsletter, marketingová firma mi spravuje Facebook, tlačená reklama, ešte si chcem spraviť vlastný web atď. Verím, že mi to pomôže zlepšiť moje výsledky aj keď neboli doteraz zlé, v realitnom biznise pracujem 1 rok a na províziách som priniesol v hrubom cca 90 tisíc EUR. Verím, že keď postupne zapracujem všetky poznatky, ktoré som sa od vás naučil, tak to bude ešte lepšie.
Ing. Branislav Čurirealitní makléř
Nesmírně děkuji Tomáši za tuto vaši knihu www.nastaladobawebova.cz, a za veškeré praktické informace v nich obsažené. Přečetla jsem ji vlastně 2x. Po prvním přečtení jsem si vytvořila stránky sama. Nicméně, teď to chci posunout na profesionálnější úroveň a vytvořit i e-booky, databázi, změnit doménu atd. Tak tedy ještě jednou velice děkuji za tuto knihu. Je skvěle, a vtipně napsaná. A navíc velice hodnotná.
Veronika Kubíkovárealitní makléřka
Tři měsíce po spuštění svých osobních stránek na webu chytrého makléře jsem právě podepsal exkluzivní smlouvu na prodej bytu za 6mil. Klient na mě narazil jen díky mému webu. Ani netušíte jak ohromnou radost mám. Ne jen ze zakázky, ale hlavně z toho, že se investice podle vašeho vzoru vyplácí. Nemusel jsem nic dělat. Nemusel jsem nikam volat, přemlouvat, doprošovat se, vnucovat. Nic. Klient mi pouze zavolal a domluvili jsme se bez problému na provizi 4% a na exkluzivitu. Vůbec nechápal, že by měl někdo prodávat nějak jinak než s výhradní spoluprací. Jestli to takto půjde dál, stane se ze mě brzy milionový makléř jak říkáte a zároveň budu mít více času na rodinu. No není to nádhera? Doporučil bych tedy vaše rady i školení a vědomosti všem makléřům, kteří chtějí dělat makléřinu na špičkové úrovni. Závěrem mé zprávy mi dovolte vám poslat velký dík a ohromné uznání za vaši práci, kterou pro český realitní trh děláte. Ještě jednou za vše moc děkuji.
Ondřej Biravskýondrejbiravsky.cz
Poslouchal jsem Vaši audio knihu nastala doba webová. Můžu říci, velmi provedená kniha se skvělými pravdivými podklady. 8 let dělám makléře a každý rok jsme vydělali pěkné peníze. Ale tímto Vaším způsobem se ještě vice těším na výsledky.
Jaroslav Kadlčíkrealitní makléř
Moc Vám chci poděkovat za perfektní školení osobního marketingu. Tolik nadšených reakcí ze strany makléřů sem ještě neslyšel. Moc Vám děkuji a těším se na viděnou.
Vlastimil Talandajednatel
Ukázal jste nám jiný úhel pohledu na realitní byznys. A navíc, je těžké upoutat pozornost 50ti lidí 7 hodin… vám se to povedlo. Velké díky.
Andrea Sáňkovárealitní makléřka
Již přes 20 let provozuji realitní kancelář. Od té doby se mnohé postupy změnily. Tomáš mě motivoval v tom, jak úspěšně provádět marketing v době „webové“. Je třeba se stále učit, reagovat na nové podněty trhu a jít s dobou. Tomáši, teď krmíme prase (počítač) a v zimě očekáváme zabijačku.
PhDr. Lenka Weberovájednatelka RK Weber a spol., nositelka ocenění „Zlatá makléřská berla Düsseldorf 1997"
Tímto chci poděkovat institutu Chytrý makléř a jmenovitě Tomáši Kučerovi. Jeho přístup ke vzdělávání je přínosem v tomto oboru. Jsme rádi, že dokazujete stejně jako my, že být jiný, je výhodou. Proto se pro další rok těšíme na další úzkou spolupráci. David Pátek 4 PROPERTY a.s.
David PátekRealitní makléř
Děkuji za Vaši trpělivost, která je jedním ze základních pilířů také při navazování kontaktů. Jen hluchý a slepý, by nerozpoznal systémové kroky Vaší profesionality. Moc se mi to líbí, jenom mi to trochu déle trvá :o). Krásný a chytrý den (jsem si dovolila). Iveta Naumovičová, General reality a.s.
Iveta NaumovičováRealitní makléř
Moderní využití technologií ve světě realit, jejich úplné vysvětlení a lidský přístup s příklady z praxe. Skvělé nápady a inovace v podání zkušeného člověka, kterého baví svoje práce. Prošel jsem hodně školení, ale toto mě příjemně překvapilo. Bylo a je to velmi přínosné.
Shadow Janředitel realitní kanceláře Paradox Reality
Díky moc Tomáši! Můj největší inspirátore, nedám na Vás dopustit. Právě Vy můžete za to, že jsem něco změnil. Jakmile jsem dočetl Vaši knížku Nastala doba webová, tak jsem věděl, že nic už nebude jako dřív. Velké DĚKUJI.
Zdeněk Fibrichrealitní makléř
Tak jsem zkusila použít Facebook, jak radíte. A hned mi volal kamarád z Prahy, jestli mu pronajmu byt na Proseku. Takže to opravdu funguje i na nábory. Petra Všetulová Teplá, reality Mozaika.
Petra Všetulová TepláRealitní makléřka

Z MÉDIÍ, KURZŮ A AKCÍ

Tomáš Kučera ve Snídani s Novou na téma chaty a chalupy.

Tomáš Kučera v České televizi

Ceny nemovitostí v ČR rostou nejrychleji z celé EU. V Praze raketově! Více prozradil Tomáš Kučera v reportáži TV Nova.

Tomáš Kučera v televizi Seznam - bydlení pro mladé

Reportáž TV Prima a opatření české národní banky.

Tomáš Kučera ve Snídani s Novou - rozdíl mezi družstevním a vlastním bytem

Seznam TV - host Tomáš Kučera na téma reality

Tomáš Kučera ve Snídani s Novou - rostou ceny nemovitostí

Tomáš Kučera v TV Nova - novela stavebního zákona

DALŠÍ REFERENCE

Dobrý deň Tomáš, ďakujem za maily ktoré od Vás dostávam, sú pre mňa prínosom pre ďaľšie budovanie mojej činnosti a môžem povedať že je to najprínosnejší zdroj informácií počas mojej niekoľkoročnej činnosti. Na akcii v Prahe som sa nezúčastnil len z dôvodov pracovných, dúfam, že sa stretneme na podobnej akcii nabudúce. Záznam z akcie si isto objednám, tie predošlé si často opätovne pozerám a často nad ich obsahom rozmýšľam. ,,Prinútili Ste ma" urobiť svoj vlastný web,kto- rý je rozpracovaný na 70 %, čo považujem za Vašu aj moju osobnú výhru. Takže nie je pravda, že Ste zlý obchodník ako to trochu ironicky prezentujete, ale Vaša vzdelávacia činnosť pre všetkých maklérov, ktorí sa chcú vzdelávať je Super /veľké S by malo byť ešte väčšie/.
Jozef Cabaj realitní makléř
Školení Doba webová nás velmi mile překvapilo. Pan Kučera nám ukázal, jak důležité je využití sociálních sítí, webu makléřů a YouTube a jak překvapivě dobře lze tyto nástroje kombinovat. Díky za spoustu užitečných rad.
Bc. Jana LanghansováRealitní makléř
Přináší to ovoce!!! Jak je to dlouho co skončil kurz MILIONOVÝ MAKLÉŘ? Jako by to bylo včera. Kurz skončil a všechny získané informace jsem převedla do praxe, používám je každý den. A dnes? Po každé uskutečněné i neuskutečněné prohlídce nemovitosti si říkám "DÍKY TOMÁŠI". Jsem ráda, že jsem se kurzu zúčastnila. Klienti mi říkají, že pracuji jinak než ostatní. A to mě těší. A kdo za to může? MILIONOVÝ MAKLÉŘ 🙂
Petra Prosrovárealitní makléř
Chtěli bychom Vám moc poděkovat za cenné informace z kurzu, který jsme společně s kolegy absolvovali u Vás v Praze. Nadchlo to nejen nás, ale i kolegy v kanceláři a rozšířili jsme záběr osobního marketingu, který jsme doposud dělali, o Vaše rady. Budeme se těšit na nějaký další kurz 🙂
Michal Lesňákvýkonný manažer realitní kanceláře
Opakovaně jste mě přesvědčil o tom, že Vaše kurzy jsou pro makléře velkým přínosem. Kurz „Osobní marketing“, kterého jsem se zúčastnil mě naplnil slušnou dávkou inspirace do mé další realitní práce. A pokud se zamyslím, koho bych měl doporučit ohledně realitních zkušeností a lektorské činnosti naskakujete mi Vy. Takže… osobní marketing v pojetí Tomáše Kučery funguje, o tom není pochyb. Ještě jednou díky a brzy na viděnou.
Ing. Marcel Zadrobílekrealitní makléř
Děkuji Tomáši, Váš kurz byl prostě skvělý. Umíte opravdu motivovat k činům.
Sandra Matuškovárealitní makléř
Velmi děkuji za úžasný zážitek z dnešního semináře. Obzvláště mne nadchla 8hodinová „výdrž" Tomáše Kučery, který dokázal naši pozornost hravě udržet celou dobu, jelikož styl jeho prezentace byl velice zábavný a inspirující. Bude mi ctí navštívit jakýkoli jeho další seminář. Vřele doporučuji. Martin Košan, manažer prodeje klíčovým zákazníkům
Martin Košanrealitní makléř
V poslední době jsem se zúčastnila dvou seminářů od pana Tomáše Kučery. Užitečné informace a dovednosti vycházející z jeho zkušeností byly podávány velmi přátelskou a lidskou formou. Doporučuji, na seminářích se určitě nudit nebudete.
Simona Ryšavárealitní makléř
Díky za informace, které jste nám předal a za atmosféru, ve které školení probíhalo.
Ing. Jiří Applrealitní makléř
Tomáši, jste opravdu dobrý (dobrej) jak se tady v Praze říká. Viděli jsme se na školení a od té chvíle vím, že jsem kápla přímo na toho "pravého" který mi dává info co potřebuji a takovým způsobem jaký je pro mě dobře vstřebatelný. Před realitami jsem pracovala jako manažerka a hojně jsme pracovali s online marketingem a já si říkala, no jo, ale jak to použít na reality? Na to všechno se mi odpovědi dostalo. Videa chytryWEBmaklere.cz jsou super, zkoukla jsem je, Váš ebook si rozhodně koupím. Prostě to (nejen s námi makléři) umíte.
Veronika Lančaričovárealitní makléř
Byl jsem na Vašich dvou školeních a u mne máte za 1. V současné době se již na mne začíná obracet více a více lidí prostřednictvím mých známých a kamarádů, takže databáze.
Robert Stýblorealitní makléř
Vzděláváním se zabývám již od dob svých studií (spoustu let :). Prošla jsem x školeními od levných po skutečně drahé. Častokrát to bylo vyhození peněz a času z okna. Musím říct, že ze školení pana Kučery jsem odjížděla obohacena a to nejen zajímavými informacemi, ale i s pozitivním dojmem, že to skutečně k něčemu bylo a hned zítra to můžu začít aplikovat v praxi. Díky jeho dlouholeté praxi má co předat i zkušeným makléřům, pro které neznám větší nudu, než zabít den strávený na školení, kde školitelé s dvouletou praxí, školí nováčky 😉 Těším se na další školení.
Pavla Rathúskárealitní makléř
Děkuji za Vaše školení, už mi trochu splaskla hlava a vstřebávám to množství podnětů, rozhodně vše zapracuju do své strategie. Musím pochválit Vaše malůvky, začal jsem je při náběrech používat a mají úspěch. Prodávající daleko lépe rozumí navrhované stratégii a lépe chápe výhody exkluzivity. Díky tomu jsem již získal za krátkou dobu dvě nemovitosti exkluzivně. Takže co učíte, to funguje!
Ing. Karel Kubištarealitní makléř
Dobrý den pane Kučera, ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za vaše školení. Posunulo mě to dále co se týká podnikání v makleřině. Od té doby (za tři týdny) jsem nabral 13 nemovitostí, z toho 3 na doporučení, což je více, než za celé 3 roky, co tuhle práci dělám. Zároveň jsem zkusil nahrát video, jak jste nám radil a za den ho vidělo 85 lidí,... pochybuji, že by si na FB 85 lidí rozkliklo obyčejný odkaz bez videa. Děkuji a ať se daří 🙂
Miroslav Kovářrealitní makléř
Kurz, který jsem s panem Kučerou absolvovala v Olomouci, předčil má očekávání. Na rozdíl od jiných školení a kurzů, jež jsem absolvovala v minulosti (a že za dobu mého dlouholetého působení v realitní činnosti jich bylo požehnaně). Bylo to od začátku do konce zajímavé, vtipné a zcela určitě velmi obohacující. Nyní již vím, že nebudu váhat absolvovat další z jeho zajímavých kurzů na jakékoli téma, ani mne neodradí za dalšími znalostmi a novými poznatky cestovat do Prahy.
Ing. Jitka Kubešová realitní makléř
Pan Tomáš Kučera nebyl při kurzu pouze profesionálním přednášejícím, který by nám předával obecné znalosti, jež si může každý zájemce snadno nastudovat v odborné literatuře. Pan Kučera mě překvapil svým entusiasmem, pozitivní energií, ale i bezprostředním přístupem a tzv. „thinking out of box“. Velmi oceňuji nejen jeho znalosti a zkušenosti, ale určitě jsem ocenila jeho přístup k celé profesi realitního makléře. Pan Kučera nejen zdůrazňoval potřebu profesi realitního makléře zbavit špatného jména ve společnosti, ale pro mě byl jedním z mála, kdo takto opravdu činí. Předvedl nám sám na sobě, jaká je to hračka.
Bc. Anna Sabancirealitní makléř
Z mého pohledu bylo hlavním přínosem Vašeho školení pro naši realitní kancelář zejména to, že témata, která jste probíral, byla skutečně věcná a brána z praktického pohledu na práci realitního makléře. Vaše rady a doporučení tak může každý z makléřů využít přímo v praxi při práci v "terénu" mezi klienty. Když bych hodnotila Vás jako školitele, musím uznat, že jste profík v oboru. Velmi se mi líbilo, že komunikace probíhala efektivním, přátelským a vtipným způsobem. Též hodnotím kladně, že každý z makléřů dostal odpověď na svůj dosavadní problém např. v "nabírání nemovitostí, komunikaci s klienty, uzavírání výhradních smluv" atd. Ráda bych Vám tedy popřála, ne jen za sebe, ale i za naší realitní kancelář 1. Nonstop Reality, abyste i nadále pracoval tímto způsobem a měl spoustu spokojených klientů, mezi které se řadíme i my.
Dita Nechvátalovámanažerka
Ráda bych poukázala na profesionální a současně lidský přístup pana Kučery a jeho smysl pro humor. Jako začínající makléř velmi oceňuji, že všechny důležité informace dokázal podat opravdu zajímavou a odlehčenou formou, že uváděl nespočet konkrétních příkladů z praxe, např. marketingové tipy, které se mu osvědčily a přivedly mu nové klienty. Jeho přednášky byly plné kreativních nápadů a jsou skvělou inspirací, ze které čerpám ve své praxi. Vřele doporučuji jeho služby!
Ing. Martina Snítilárealitní makléřka
Za celý náš tým, který absolvoval kurz, můžu vyjádřit maximální spokojenost. Výklad byl plný energie a inspirativních poznatků, které jsme si z kurzu odnesli a snažíme se aplikovat v našem přístupu ke klientům. "Bomba" je slovo, které používáme dodnes.
Petr Zezulákrealitní makléř
Máte můj obdiv pro Váš osobitý přístup k nám. Vaše hodiny nikdy nenudily, všichni jsme se na Vás velmi těšili :). Nejlépe se pamatuje, když si spojí každý práci se zábavou, a to Vy do výuky vnášíte a tudíž my nemáme potřebu zívat, nudit se, šuškat…, ale naopak vyvoláváte zájem nezmeškat jediné slovo.
Markéta Jakubcovárealitní makléř
Pro Realitní společnost České spořitelny jsou kurzy vedené panem Tomášem Kučerou jednoznačně přínosem. Makléři i management si z těchto setkání odnáší praktické rady, návody a podněty, které vedou k jejich lepším výsledkům. Je zjevné, že pan Kučera má dlouholeté zkušenosti, které umí velmi atraktivní formou předat. Vzhledem k pozitivním ohlasům z naší celorepublikové franšízové sítě navážeme i v dalším období na školení dosud uskutečněná a výrazně jejich počet navýšíme. Ing. Martin Němeček, předseda představenstva, Ing. Otakar Souček
Ing. Otakar Součekčlen představenstva
Jsem toho názoru, že makléř se v budoucnu bez internetu neobejde. Již dnes to bez internetu nejde. Každopádně jsem velmi rád, že jsem na vaše stránky narazil a začal jsem. A jsem rád, že jsem začal. O víkendu jsem zkoušel točit videoprohlídku svého bytu, zítra dorazí stativ, našel jsem si program na úpravu video záznamu a učím se s ním pracovat. Dnes chci oživit svůj web... Mám tedy co dělat. Díky za "nakopnutí".
Petr Dragounrealitní makléř
Každý týden dvě video prohlídky. Filmuji a lepším se a lidi mě baští. Už jsem dostal dva králíky, metrák brambor, samozřejmě alkohol a jeden majitel mi přislíbil dovču v Curychu. A to pak i my tvoříme hodnoty - štěstí na duši. Díky, to vy jste mě naučili se neustále vzdělávat.
Ondřej Pelikánrealitní makléř
Vytvořila jsem po vašem kurzu video prohlídku na prostory k podnikání. Střed města Olomouce, 130.000,- Kč měsíčně, opravdu luxusní prostory. Video prohlídku jsem šla majitelům osobně představit a odprezentovat. Výsledek? Byli nadšeni a dostala jsem pochvalu za svoji práci. A můj pocit? Úžasný 🙂 Tudíž je to i Vaše zásluha, takže pochvala patří i Vám. Ještě jednou děkuji za můj pracovní posun.
Marie Bejdákovávedoucí kanceláře
Zkusili jsme základní videoprohlídku z fotek a za 6 dní 90 shlédnutí. Máme fakt radost. Díky za kurz na video prohlídky a díky za chytrou televizi.
Radka Novotnárealitní makléř
Za léta strávená v realitním oboru jsem absolvoval řadu školení s různým zaměřením. Nikdy jsem však neměl možnost získat takové množství kvalitních informací jako v kurzech Chytrý makléř pana Tomáše Kučery. Vše podáno velmi srozumitelně, s nadhledem a především, každý moment ihned přenesen do praxe a podán formou příběhu. Vždy panovala uvolněná a pohodová atmosféra. Já i kolegové z kanceláře jsme nadšeni a rozhodně budeme s panem Kučerou nadále spolupracovat.
Tomáš Sovadinamanažer
Tomáši moc vám děkuji za vaše rady a inspiraci. V oboru realitní makléř v začátcích jste mi velice pomohl oddělit se od těch makléřů, kteří nebudou mít moc úspěchu. Jste velice fajn člověk a doporučuji pro každého, i když není z oboru.
Daniel Masarykrealitní makléř
Zcela upřímně a od srdce Vám chci poděkovat, že nám pomáháte nejen s rozvojem našeho "makléřského potenciálu", ale i s důvěrou v kultivovaný a slušný realitní trh. Neustále se přesvědčuji, že jsme se vydali správnou cestou, protože nás to prostě baví. Nejvíce těsně po školení s patřičným nábojem 🙂
Valerie Magićmajitelka kanceláře
Díky moc, pane Kučero, takových lidí jako jste Vy, jsi strašně vážím. Jste prostě super, i když asi to taky nemáte jednoduché.
Alena Vyskočilovárealitní makléř
Změnil jste mi život, tedy ten makléřský. Děkuji.
Vladimíra Hanusovárealitní makléř
Myslím, že mé výsledky mluví za vše. Během pár týdnů prodaný dům, náběr dvou luxusních bytů, rezervovaná luxusní vila, … Bez poznatků pana Kučery, malůvek a rad bych se určitě hodně trápila a můj rozjezd by trval mnohem déle. Takže jednou větou. Děkuji a naprostá spokojenost!
Kamila Matěchovárealitní makléř
Když jsem speciální kurz pro naši společnost objednávala, říkala jsem si, že snad bude přínosem i pro makléře, kteří již delší dobu tuto činnost vykonávají. Musím Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovat. Po skončení kurzu jsme se všichni jednoznačně shodli, že jste velice sympatický člověk a že máte danou tématiku perfektně zvládnutou, a že ji také dokážete příjemnou formou i předávat dále. Kurz byl velice zajímavý pro nás všechny, např. vysvětlování důležitosti exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy pomocí „rybníka s rybičkami“ se již několikrát vyplatilo. Rovněž jsme začali řešit i kartičky a další marketingové materiály, které jste nám poradil.
Zdenka Floriánovájednatelka
Děkuji Vám za velmi pěkné a pro mě užitečné školeníčko na téma "Jak získávat exkluzivně své klienty". Všichni v uzavírání výhradních smluv velmi pokulháváme. Budu se těšit na další školení pod Vašim vedením, minimálně si brousím zuby na Vaše další 2 školení.
Marcela Šediváředitelka realitní společnosti
Ráda bych poděkovala za Vaše školení na NOZ. Hned jsem vyzkoušela Vaši radu obeslat "hodnotnou informací" klienty ze své databáze. Obeslala jsem 210 klientů a hned ten večer se na základě tohoto e-mailu ozval klient, který mi dal zakázku. Bilance 210 mailů z toho 1 zakázka myslím, že je super. Těším se na další školení s Vámi.
Bc. Kateřina Kucinovárealitní makléř
Od Snídaně s Novou očekávají diváci zajímavé informace podané srozumitelnou formou napříč obory a tématy. Pana Kučeru zveme do pořadu pravidelně, aby našim divákům osvětlil dané aktuální téma z oboru realit. U našich diváků má ohlas jako člověk znalý oboru, který vždy dobře poradí, a také díky jasnému a srozumitelnému projevu. A je ochoten kvůli nám vstát velmi, velmi brzy, a toho si ceníme.
Martin Novotnývedoucí redakce ranního vysílání TV Nova
Děkuji Vám velmi za tuto zkušenost, on-line workshop byl velmi příjemný (můj první v životě, tak jsem byla velmi zvědavá :-)! Bylo to fajn, forma, obsah i cena.
Ing. Helena Veselárealitní makléř
Školení mi ve spoustě věcech otevřela oči a ukázala i jinou cestu, jak být úspěšný manager a makléř. Absolvoval jsem kurz zaměřený na vedení a budování týmu a také na osobní marketing. Několik věcí jsem již zpracoval a několik mi jich ještě zbývá.
Ondřej Jarošmanažer
V loňském létě jsem se v Brně zúčastnila semináře pro realitní makléře, kde byl pan Tomáš Kučera jedním z přednášejících. Mluvil o době webové, webových stránkách makléře, videoprohlídkách a dalších zajímavých nápadech. Byla jsem natolik nadšená, že jsem si už začala v hlavě svoje webovky tvořit. Jen jsem stále nevěděla, jak to technicky zrealizovat. Když jsem se dozvěděla o kurzu Milionový makléř, měla jsem obrovskou radost. Věděla jsem, že jsem se konečně dočkala realizace svých stránek. Kurz Milionový makléř naprosto předčil moje očekávání! Od prvního modulu až po závěr jsem se vždy dozvěděla něco nového. Velmi oceňuji přítomnost ostatních lidí, především Markéty, která srozumitelně vysvětlila tvorbu webu. Krásně jsem to dle jejího návodu zvládla. Tím chci říct, že kurz Milionový makléř byl pro mě DOKONALÝ! Tomáše obdivuji nejen jako člověka, makléře, otce Amálky, moderátora, ale i jako výborného organizátora. Díky svému webu a videoprohlídkám jsem se neuvěřitelně posunula a cítím, že mám náskok před ostatními makléři. Po zveřejnění svých webových stránek a rozeslání odkazu svým klientů jsem ihned nabrala tři nemovitosti. Děkuji, děkuji, děkuji Tomáši!
Alena Průchovárealitní makléř
Kurz osobnej efektivity odporúčam hlavne maklérom, ktorí majú pocit, že ich ide práca prevalcovať a že nič nestíhajú. Keď si urobíte prípravu a poznámky do diaára, uvidíte , že toho stihnete minimálne toľko isto a ostane Vám viac času napr. na seba. A presne o tomto ten kurz je. Vrelo odporúčam
Igor AmbrozyExpert na reality okres ZV a BB
Kurz osobního marketingu splnil mé očekávání. Srozumitelně představil funkční návody osobního marketingu v realitní praxi. Pragmaticky doplnil mou vysněnou představu o povolání realitního makléře. Kurz mě inspiroval v budování vlastní cesty úspěšného makléře.
Pavlína Proškovárealitní makléř
Byla jsem na Vašem školení dvakrát a vždy mi to vlilo do žil živou vodu
Anna Ptáčkovámajitelka
Píši, abych Vám dodatečně poděkovala za informace z kurzu, který proběhl nad mé očekávání. Příjemná, otevřená atmosféra a podnětné informace z praxe mohu doporučit všem. Malým kancelářím a jednotlivcům, kteří ještě váhají, zda se posunout a přijmout novinky, a získat informace, které mají rozhodný význam i při nabírání nemovitostí. A také staví makléře do popředí jako odborníka v době, kdy se v naší zemi cítí být odborníkem na prodej nemovitostí téměř každý 🙂 Děkuji Vám i celému týmu, videa mi ukázala cestu pro další práci v době, kdy jsem váhala zda pokračovat, kurz byl bonbónkem navíc.
Jana Korduliakovájednatelka
Z Vaší přednášky jsem byla opravdu nadšená, nejen díky Vaší prezentaci, ale hlavně mnoha novými podněty, uměním vysvětlit, odůvodnit atd. Je vidět, že vycházíte z Vaší praxe a nejste odtržený od reality. Několikrát jsem se zúčastnila školení od společnosti G****ns, rozdíl byl naprosto znatelný a to hlavně díky pojetí, novým myšlenkám a trendům současného trhu.
Miroslava Valentovájednatelka
Som zo Slovenska od Bratislavy, a pri príležitosti návštevy rodiny v Prahe som absolvovala aj Váš kurz. Do Prahy som sa rozhodla ísť preto, že na Slovensku ma žiadna iná firma, ktorá poriada takéto školenia, neoslovila tak ako Vaša ponuka kurzov. Sú tematické a to je to čo ma oslovilo.
Nadežda Kraushuberová realitní makléř
Byl jsem u Vás na školení chytrý makléř, ani už nevím kdy, ale byl ještě sníh :o) Dlouhou dobu jsem to nějak neřešil, ale kolega z práce se Vašimi radami řídil a docela mu to funguje. Rozhodl jsem se tedy začít tvořit VELKOU databázi klientů. Dal jsem dohromady podle Vašeho návodu 1 700 kontaktů a poslal svůj první email. Musím říct, že jsem byl mile překvapen ohlasy, které byli z drtivé většiny pozitivní. Nejdůležitější asi je, se těm lidem zapsat do paměti jako člověk, který rozumí své práci. Hlavně neotravným způsobem, jak říkáte Vy "hodnotným obsahem". Tedy tak, aby až budou něco prodávat, aby jim v hlavě naskočilo moje jméno. Takže děkuji za školení.
Jan Kavkarealitní makléř
Kurzy Tomáše Kučery vychází z osobní zkušenosti, spolupráce se zajímavými lidmi a radosti pomoci ostatním být lepším a odlišným na cestě k úspěchu. Jeho kurzy mně natolik inspirovaly a motivovaly, že jsem si požádala o individuální konzultace. Je to profesionál, který podává osvědčené, praktické informace a zároveň zachovává a respektuje individualitu každého makléře. Díky panu Kučerovi jsem se v mých pracovních plánech posunula dále.
Ing. Věra Vránkovárealitní makléř
V branži pracuji jen jeden rok. Den strávený na kurzu mi přinesl smršť informací, nápadů a praktických rad. Večer jsem odjížděla s pocitem báječně naplněného dne a hlavně s vědomím, že práce realitního makléře může být kromě jiného i zábavná. Kurzy doporučuje „o něco chytřejší makléř" Daniela Slavíčková
Daniela Slavíčkovárealitní makléř
Tak jsem dnes po vašem školení prodala za posledních 14 dní čtvrtou nemovitost. Je to náročný, ale radost veliká. Přehodnotila jsem nějaké způsoby jednání dle vašeho doporučení a hlavně makám. Určitě pojedu na vaše školení brzo znovu. Jste člověk takový skromný, obyčejný a dobrý ... hodně dobrý.
Jarka Morkusovárealitní makléř
Že mně něco zaujme, vždy poznám podle toho, jestli mám stále nutkání o probraných věcech přemýšlet, to je podobné jako s dobrým filmem. V tomto ohledu naplnil kurz všechna má očekávání. I kdybych se rozhodl zrealizovat pouze některá doporučení z našeho setkání, tak přínos bude velmi zajímavý. Jedinou překážkou pro vytěžení maxima jsme bohužel většinou my sami a naše ochota vše zrealizovat, ale s tím už se musí každý poprat sám.
Pavel Vacek jednatel
Šel jsem do kurzu s tím, že mám za sebou praxi a vše z makléřiny umím. Byl jsem zvědavý, co mohu od kurzu očekávat a co si po ukončení kurzu budu myslet. Všem vřele doporučuji a to i dlouholetým makléřům. Budou sami překvapeni, jak se nemovitostní trh vyvíjí a mění a kam je takový kurz může posunout.
Václav Stehlíkrealitní makléř
Na kurzu, který jsem navštívila, si cením otevřeného přístupu, profesionality a vtipných a výstižných komentářů z praxe realitního makléře.
Jana Fišerovárealitní makléř
Rozhodně všem Vaše přednášky doporučuji. Jsou jasné, věcné, přehledné. Zjistila jsem, že spoustu věcí, které děláme a spousta lidí je přitom pokládá za zbytečné, jsou naopak velmi zásadní. Např.: blahopřání k narozeninám, Vánocům, občasné připomenutí se. Hodně nám přináší dobré reference, že v lednu zasílám připomenutí ohledně přihlášení se k dani z nemovitosti. Zaujala mě prezentace na facebooku a i když nejsme jeho příznivcem, pochopila jsme nutnost využití i této internetové prezentace. Takže v současnosti na tom pracujeme 🙂 Myslím, že většina věcí, které jste říkal, je velmi dobře realizovatelná. Tím myslím např. telefonování na "studené kontakty", neustálé se připomínání apod. Mě rozhodně Váš kurz nakopl a doufám, že správným směrem. Za což děkuji.
Hana Lufferovárealitní makléř
Rád bych Vám alespoň touto cestou sdělil, že jste jako školitel na mne a na naši kancelář působil jako profesionál, který již má mnohaleté zkušenosti v daném oboru. Kurz byl užitečný především v tom, že jsme si ověřili naše dosavadní znalosti a zkušenosti, ale zároveň jsme se dozvěděli i něco nového. Za naši kancelář můžu sdělit, že věci které jste přednášel nám byly srozumitelné a mnohé z nich v praxi využíváme.
Jaromír Chmelařjednatel
Probírali jsme jak teorii, tak praxi, což bylo opravdu produktivní, jelikož pan Kučera není jen přednášející lektor, ale skutečně se realitní praxí zabývá a tudíž ví, o čem mluví. Přednáška byla velmi přínosná, měla “hlavu a patu". Školení mi hodně dalo, byt' jsem v realitách již řadu let. Realitní trh se totiž neustále vyvíjí a je potřeba jej sledovat. Školení pana Kučery vřele doporučuji všem, ať' jsou na začátku, nebo realitní “mazáci", vybere si opravdu každý.
Jana Mozicirealitní makléř
Kurz Tomáša Kučeru, ktorý som absolvovala v rámci komplexného vzdelávania pre maklérov, splnil moje očakávania o získaní odborných vedomostí. Okrem toho si cením predovšetkým konkrétne odporúčania a praktické rady ako klientelu osloviť a získať, a ako správne argumentovať na námietky klientov. Osobne mi tiež veľmi pomohli odporúčania, akým psychologickým chybám sa v priamej komunikácii s klientom vyhnúť.
Mgr. Katarína Šulcovájednatelka
Byla pro mě radost setkat se s člověkem, který je jedním z největších odborníků na trh s nemovitostmi v ČR a své zkušenosti bezelstně rozdává ostatním. Tomáši, vážím si lidí, kteří stále věří v naší profesi a snaží se udělat vše pro to, aby se reputace makléřů a realitních kanceláří v očích veřejnosti vylepšila. Váš projekt Chytrý makléř je unikátním nástrojem. Děkuji Vám za Vaši práci a těším se na Váš další kurz.
Ing. Michal Součekjednatel
Byla jsem moc ráda součástí velmi inspirativniho semináře, který byl nabitý cennými radami od začátku až do konce. Vřele doporučuji😊 a ještě jednou díky moc👍 Teď vše ještě začít využívat v praxi, těším se...
Šárka Sýkorovárealitní makléřka
Po shlédnutí videa "Jak nabírat exklusivně", jsem si říkal, zda mě může další obsah ještě víc "kopnout" do zadku. Ano, může, a to neskutečně!!! Samozřejmě jsem si již dřív něco uvedl do praxe, ale byl to jen slabý odvar toho, co bych udělat měl, aby si mě prodávající sami vyhledávali. A proto o sobě budu dávat víc vědět: 1) Starostováním - musím ho zdokonalit, 2) eBookem - tvořím jej už opravdu dlouho, 3) webem (osobním) - mám sice firemní, ale ten mi opravdu ke kýženému výsledku nejspíš nepomůže, 4) Facebook - ještě jej zdokonalit. A to vše budu, jak říkáte "TROUBIT DO SVĚTA". A v neposlední řadě si říkat o doporučení - volat kupujícím i prodávajícím, jak se jim bydlí. Budu se moc těšit na další možnosti setkání s Vámi a čerpání cenných poznatků. Přeji Vám spoustu spokojených makléřů, kteří Vaše semináře, kurzy a školení přetaví do praxe a přibude tak těch opravdových profesionálů. Mějte krásné a úspěšné dny.
Martin Zbořilrealitní makléř
Vážené dámy a pánové, v lednu 2015 jsem přesvědčila 2 své (mladší) kolegy, že je nutná investice do školení na videoprohlídky. Za 6 hod na školení v Brně jsme se naučili video natočit, nahrát do programu, stříhat, práci s fotkami, hudbou, titulky, přestože jsme běžní uživatelé techniky. Odjížděli jsme nadšeni a rozhodnuti do týdne pořídit video na alespoň jeden byt. Za týden jsem připravila videa na 3 nemovitosti, co mám v nabídce a moc mě to baví. Mile mě překvapilo, že tím školení neskončilo, pan Kučera nám i následně přes mail poradil, co udělat příště lépe a jak. Když vidím kolegyni v jiné RK, jak se tím sama těžce prokousává, tak je jasné, že jednodenní školení je obrovský skok a nejlehčí cesta k vytvoření zajímavé videoprohlídky. Bylo to super a díky za vše!
Eva Lachovárealitní makléř
Abyste měli úspěch, nestačí pracovat pouze tvrdě. Ale také chytře. Podívejte se, video referenci ZDE. https://www.youtube.com/watch?v=RuALNeRaZrA
Ing. Vojtěch Podešvarealitní makléř
Chci vám poděkovat za velmi inspirující a motivující videa. Celý váš vzdělávací systém má logiku a myslím si, že pokud se člověk řídí vašimi radami, náměty a tipy, musí být úspěšný.
Bc. Radek Černýhypoteční makléř
Pane Kučero, již nějakou dobu čtu vaše články a mluvíte přímo z praxe. Jste makléř i řečník na vysoké úrovni a spousta věcí, které píšete mi proběhla hlavou a musím se přiznat, spousta se také vytratila. Jsem nezávislý makléř z Ostravy se 7. letou praxí a věřím, že to bude fungovat i tady.
Nikos Karanikasrealitní makléř
Velmi děkuji za e-book i videa, které mne velmi inspirují. Vidím, jak moc musím popracovat a chci se to u Vás učit. Ať se Vám daří - a i nám všem, kterým ukazujete cestu.
Marie Kadlecovárealitní makléř
Dobrý den, Tomáši. Posílám zkušenosti, které díky vám a vašim webinářům a videím mám. Díky tomu jsem získal skvělou zakázku a další tři zakázky budu zpracovávat. Takže děkuji moc za to, že se mohu odlišit od ostatních makléřů, kteří jedou v zastaralých kolejích.
Karel Stolarikrealitní makléř
Chci Vám říct pane Kučero, co mě na vás hned při prvním Vašem videu, které jsem shlédla, silně zaujalo. Je to Váš projev, Váš tón, kterým mluvíte. U nikoho jiného jsem nic podobného nezaregistrovala. Myslím, že to má velmi pozitivní vliv na upoutání pozornosti a na získání si důvěry lidí. Mám v úmyslu také točit videa (již jsem s tím začala) a tak mohu říct, že už jsem se od Vás něco naučila. Dát tomu ten správný tón. I já využívám tónu, intonace a zabarvení hlasu při sjednávání schůzek telefonem, a nese mi mi to velkou úspěšnost. Jednoduše řečeno, připomnělo mi to projev mistra rétoriky pana Přeučila.
Nataša Řezníčkovávedoucí pobočky
Naše společnost si u Vás pravidelně objednává speciální kurzy šité na míru. Našim cílem bylo, aby realitní makléři pracující pro naši společnost dosáhli většího počtu nabraných nemovitostí, více uzavírali exkluzivní smlouvy a v neposlední řadě zvýšili počet prodaných nemovitostí. Management naší společnosti zase chtěl pomoci s tím, jak rozšířit tým makléřů. Dovolím si zhodnotit, že postupnou spoluprací tyto požadavky zdárně naplňujeme a mohu dodat, že se nám spolupráce jednoznačně vyplácí. Je patrné, že těžíte především z dlouholetých zkušeností z realitní a marketingové praxe a také z formy, jakou jste schopen tyto informace předávat dále. Naše makléře tyto kurzy doslova baví.
Radek Vystydjednatel a spolumajitel společnosti
Je to asi dva měsíce, co jsem se svou kolegyní absolvoval Váš kurz „Jak získat klienty exkluzivně". Musím říct, že to ve mně zanechalo velký dojem a zároveň donutilo přemýšlet co udělat jinak. A nyní už to realizuji.
Ing. Adolf Círjednatel společnosti
Chci Vám touto cestou poděkovat za velmi přínosné školení. Jsem moc rád, že se náš pan ředitel rozhodl právě pro Vás, protože je evidentní, že máte bohatou praxi v realitní branži. To přispělo k tomu, že jsme Vašemu vysvětlení aplikace Nového občanského zákoníku v naší profesi porozuměli a pochopili jej. Mě osobně to moc bavilo a věřím, že i posunulo v mém vědění a profesním vzdělání zase o kus výše. Držím Vám palce na Vaší cestě ve vzdělávání kolegů realitních makléřů v naší zemi.
Jan Štěpánekoblastní ředitel
Setkání s Tomášem Kučerou pro mě bylo impulsem k nastartování změn, které moje firma už dlouho potřebovala. Ukázal mi směr, kterým se mohu vydat. I když dál už musím jít sama, jeho videa mi stále dodávají motivaci a další nápady.
Olga Jarošovájednatelka společnosti
Spolupráce s Tomášem Kučerou ve vztahu k médiím byla profesionální, věcná a odpovídala trendům moderní komunikace. Tomáš díky své mnohaleté praxi bez problémů rozpozná rozdíl mezi mediálně důležitým a nedůležitým a je schopen odvést kvalitní práci před televizní kamerou, v rozhlasovém studiu i v mailové komunikaci s novináři z printu a internetu. Velkou roli samozřejmě hraje i bezproblémová faktická správnost jeho reakcí.
Michaela Rulíšková jednatelka PR agentury
Kurz pana Tomáše Kučery na mě velmi zapůsobil. Především jeho přístup k plánování a k práci s časem makléře, který využíváme každý den. Další z velmi podnětných částí kurzu bylo telefonické oslovování nových klientu. Díky úplně jinému pojetí "bomba" se nám zvýšilo skóre telefonátu. Závěrem bych rád dodal, že se jednalo o jeden z nejefektivnějších kurzů, kterého jsem se zúčastnil a to nejenom v realitách, ale i v předchozím automobilovém businessu.
Jan Schweinerdržitel licence