7 kroků, jak přeměnit nápady na peníze

Jde to vůbec? Není  to jen motivační blábol? Přeměnit nápady na peníze? Ano, jde to. Když něco chcete, dá se to vaše chtění na peníze přeměnit. Jenže! Jen chtít nestačí. Musíte pro to i něco udělat.

 

Tady je 7 kroků:

Krok 1 – Přesně si stanovte, kolik peněz chcete získat. Nestačí si jen říct, že chcete být bohatý. Vyslovte přesnou cifru.

Krok 2 – Jasně si stanovte, co za to množství peněz dáte na oplátku. Neexistuje totiž výměna typu Něco za nic. Vždy za to něco, co chcete, musíte něco dát.

Krok 3 – Stanovte si konkrétní datum, kdy tyhle peníze budete mít.

Krok 4 – Vymyslete konkrétní a jasný plán, díky kterému tyto peníze získáte. A ihned na tom začněte bez výmluv pracovat.

Krok 5 – Všechno si sepište na papír. Kolik chcete peněz? Dokdy je chcete vydělat? Co pro ten výdělek uděláte?

Krok 6 – Naplánujte si všechnu tuto činnost do diáře tak, abyste vše stihli do termínu, který jste si stanovili.

Krok 7 – Každý den a nahlas si přečtěte, co jste si sepsali. Ideálně ráno po probuzení a večer před spaním.

Tomáš Kučera
Tomáš Kučera
Tomáš se v realitách pohybuje od roku 1999. Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je certifikovaným makléřem, v oboru nejvyhledávanějším lektorem, mediálně nejznámějším realitním expertem a zajišťuje prodej a nákup nemovitostí i pro VIP osobnosti. Založil v Česku a na Slovensku nejúspěšnější realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ a jeho vzdělávacími programy projde ročně více jak 7 000 makléřů a manažerů. Autor knih pro makléře. Moderátor na rádiu Frekvence 1. S Ivo Tomanem spoluautor pořadů Návod na úspěch na rádiu ZET BBC.