Inteligentní chybování

Co si pod tím představit? A dá se vlastně chybovat inteligentně? Ano, dá.

Charles Franklin Kettering, vynálezce zapalování do automobilů, freonů do klimatizace i automatické převodovky řekl: „Musíme se naučit zkoušet a zkoušet a selhávat a selhávat, dokud se nenaučíme, jak na to. Selhání jsou vlastně jen pokusy.“

Sylvester Stallone, Bruce Willis, Oprah Winfrey, Bill Clinton, Steve Jobs i Donald Trump. Všichni tito lidé nejprve selhali či chybovali, ale dokázali se ze svých chyb poučit a nakonec uspět. Selhali, ale nikdo z nich se nevzdal. A proto jsou dnes tam, kde jsou.

Takže co je to to inteligentní chybování, které byste měli zavést ve svém životě jako běžnou věc? Začněte vnímat to, co se nepovedlo, jako součást cesty k úspěchu. Každý si v životě někdy a nějak nabije ústa. Úspěšní to ale vnímají jako součást cesty k úspěchu.

Je tedy třeba testovat, pokoušet se, poučit se. A znovu testovat, znovu se poučit, znovu se pokoušet a testovat. A touto cestou pokusů a omylů se dostaví úspěch.

Více na www.navodnauspech.cz

Tomáš Kučera
Tomáš Kučera
Tomáš se v realitách pohybuje od roku 1999. Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je certifikovaným makléřem, v oboru nejvyhledávanějším lektorem, mediálně nejznámějším realitním expertem a zajišťuje prodej a nákup nemovitostí i pro VIP osobnosti. Založil v Česku a na Slovensku nejúspěšnější realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ a jeho vzdělávacími programy projde ročně více jak 7 000 makléřů a manažerů. Autor knih pro makléře. Moderátor na rádiu Frekvence 1. S Ivo Tomanem spoluautor pořadů Návod na úspěch na rádiu ZET BBC.