Jaké znalosti potřebujete pro úspěch?

Co na to ve svém pořadu o úspěchu říká Ivo Toman a Tomáš Kučera?

Znalosti se dají rozdělit na dvě skupiny. Obecné a specializované. Pokud chcete být úspěšní, víc než ty obecné vám pomohou ty specializované.

Henry Ford jednou stanul před soudem, protože se s jedním vydavatelem přel o to, zda je či není omezený pacifista. Noviny totiž tvrdili, že je nevzdělanec. U soudu mu pak pokládali různé otázky, aby se dokázalo, zda majitel automobilky má či nemá všeobecný přehled.

Na spoustu otázek skutečně nedokázal odpovědět. Ale pak pronesl toto: „Kdybych potřeboval znát odpovědi na vaše otázky, zmáčknu některé ze svých tlačítek na mém stole a přijde člověk, který mi na takovou otázku odpoví. Nebudu si zanášet mozek obecnými znalostmi, když mám okolo sebe lidi, kteří mi jakékoliv potřebné znalosti předají.“  Co ale Henry Ford znal a věděl velmi dobře, jsou specializované znalosti kolem aut. A co nevěděl, na to měl lidi. A proto v téhle oblasti uspěl.

Všimněte si znalostí lidí v televizních kvízových soutěžích. Co všechno dokázali se svým obrovským všeobecným přehledem. Jsou to vesměs průměrní lidé s průměrnými výsledky.  Za tím stolkem ještě nikdy nestál velmi úspěšný podnikatel.

Obecné znalosti jsou tedy fajn, ale nejsou zárukou úspěchu.

Potřebujete specializované znalosti:
– jak získat nové klienty?
– jak docílit, aby vás lidé doporučovali?
– jak nabírat exkluzivně?

Podívejte se na videa ZDARMA na www.milionovy-makler.cz
POZOR, VIDEA JSOU K DISPOZICI UŽ JEN PÁR DNÍ!

Tomáš Kučera
Tomáš Kučera
Tomáš se v realitách pohybuje od roku 1999. Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je certifikovaným makléřem, v oboru nejvyhledávanějším lektorem, mediálně nejznámějším realitním expertem a zajišťuje prodej a nákup nemovitostí i pro VIP osobnosti. Založil v Česku a na Slovensku nejúspěšnější realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ a jeho vzdělávacími programy projde ročně více jak 7 000 makléřů a manažerů. Autor knih pro makléře. Moderátor na rádiu Frekvence 1. S Ivo Tomanem spoluautor pořadů Návod na úspěch na rádiu ZET BBC.