Netradiční způsob nabíraní nemovitostí do portfolia

5ti denní Realitní Výzva

Přepis videa

Dobrý den, zdraví vás Tomáš Kučera. Mám pro vás informaci o netradičním, ne příliš častém způsobu jak můžete nabírat nemovitosti do svého portfolia.
Je to způsob, který ne příliš mnoho realitních makléřů používá, proto ho nazývám netradiční, a přitom je tam obrovský potenciál jak získávat tyhle zakázky a tyhle klienty.
Pojďme se na to podívat.

Jaký je tedy ten poměrně netradiční způsob jak získávat nemovitosti do vaší nabídky? Já právě teď jedu na prohlídku do bytu v Praze na Vinohradech, který jsem nabral, už probíhají prohlídky, má hodnotu cirka 11 milionů korun a majitelé, když se rozhodli, že ten byt prodají, tak mě rozhodně neznali. A co víc, nechtěli ani žádného makléře, ani žádnou realitní kancelář i přesto, že reklamy na realitní kanceláře se dá vidět docela dost.

Jenže když uvažovali o tom prodeji, tak to samozřejmě zmínili svému finančnímu poradci. A ten finanční poradce jim poradil, řekl jim a doporučil, že by bylo fajn kdyby na ten prodej toho bytu přizvali nějakého profesionálního realitního makléře.

Střih.

Volá mi někdo, představí se jako finanční poradce, informuje mě, že klienty informoval, já jsem se s nimi potom spojil, podepsal, nabral, prodal, standardní příběh.
Zajímavý je ale to co právě tomu předcházelo.

Doporučovat vás, jako realitního makléře totiž můžou lidi, kteří vás v tuhle chvíli ještě vůbec neznají. Nemusí vás totiž doporučovat jenom bývalí klienti, kamarádi, známí a podobně. Nabírání nemovitostí totiž není jenom o těch lidech, kteří vás znají, ale tady o lidech, kteří znají lidi, kteří vás znají. Jestli mi rozumíte. A těch je přece obrovské množství.

A proto je tam obrovský potenciál.
A proto vám to říkám.
A proto jsem také na září připravil 5 denní výzvu.

Pokud byste se chtěli stát doporučovaným a vyhledávaným realitním makléřem i lidmi, kteří vás v tuhle chvíli ještě vůbec neznají, tak se mnou do toho pojďte.

Stačí, když kliknete na to správné tlačítko, a dozvíte se vše potřebné.

V té 5 denní výzvě, která nebude, pozor, jenom o nějakém sledování videí, ale bude to o práci, z vás během těch 5 dnů uděláme společně makléře, který bude doporučovaný a vyhledávaný skutečně i lidmi, kteří o vás právě teď třeba vůbec netuší a vy netušíte o nich.

Je to netradiční způsob, který ale funguje a má obrovský potenciál. Stojí za to ho vyzkoušet.
Mějte se moc hezky. A děkuju za pozornost.

5ti denní Realitní Výzva

Tomáš Kučera
Tomáš se v realitách pohybuje od roku 1999. Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je certifikovaným makléřem, v oboru nejvyhledávanějším lektorem, mediálně nejznámějším realitním expertem a zajišťuje prodej a nákup nemovitostí i pro VIP osobnosti. Založil v Česku a na Slovensku nejúspěšnější realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ a jeho vzdělávacími programy projde ročně více jak 7 000 makléřů a manažerů. Autor knih pro makléře. Moderátor na rádiu Frekvence 1. S Ivo Tomanem spoluautor pořadů Návod na úspěch na rádiu ZET BBC.
Komentáře