Stránka nemovitosti v číslech

Stránka nemovitosti má hned několik výhod. Teď se ale podíváme na výhodu, která je OBROVSKÁ, přesto si ji člověk na první pohled nevšimne.

Výhody jsou tyto:

  • vytvořit stránku nemovitosti je skvělý náborový argument
  • stránku můžete jednoduše sdílet na sociálních sítích
  • na stránku, tedy na konkrétní nemovitost můžete udělat cílenou reklamu atd.
  • A také zvyšujete návštěvnost svých webových stránek

Když totiž přijde zájemce na vaši stránku nemovitosti, ve skutečnosti přichází na váš náborový web. A kromě toho, že ho máte šanci zaujmout danou nemovitostí, zvyšujete šanci, že ho zaujmete i jako makléř.

Takže?

Propagujete nemovitost (máte náborový argument i lépe prodáváte) a zároveň zaujmete potenciálního kupujícího. A kupující je často i prodávající. Anebo vaši stránku někomu ukazuje, sdílí, posílá… a to jsou zase další vaši potenciální klienti.

Chytré, že? A teď prakticky.

Helena Žejdlíková má svůj chytrý web. A vytváří nemovitostem i stránky. A má i ebook pro sběr kontaktů. A včera nám napsala, co se jí děje.

Standardní návštěvnost jejího webu byla jen 21 návštěv za týden.

Když zveřejnila novou stránku nemovitosti a jen ji nasdílela na Facebook, tak měla najednou 235 návštěv za týden. 

To je nárůst o 1 019 %!!!

A ještě si nový člověk stáhl její e-book, takže získala nový kontakt na prodávajícího.

Podobnou zkušenost má i realitní makléřka Šárka Kubištová.

Návštěvnost jejího webu je kolem 5 uživatelů denně. Po zveřejnění stránky nemovitosti se návštěvnost webu zvýšila na 20 a po spuštění propagace této stránky nemovitosti se návštěvnost zvýšila na 60 uživatelů denně, to je 420 návštěv webu za týden!

Proto tomu říkáme chytrý web makléře.

Vyzkoušejte si ho ZDARMA – www.chytry-web-maklere.cz

A nezapomeňte si vytvořit i stránku nemovitosti. Třeba u té, co právě nabízíte. Trvá to 10 minut. Máte víc nabídek? Chcete udělat stránku nemovitosti každé vaší nabídce? Ale ovšem, proč ne? Můžete jich vytvořit deset, nebo třeba sto. A pořád za stránku nemovitosti nebudete platit nic navíc. Chytré, že?

Tomáš Kučera
Tomáš Kučera
Tomáš se v realitách pohybuje od roku 1999. Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je certifikovaným makléřem, v oboru nejvyhledávanějším lektorem, mediálně nejznámějším realitním expertem a zajišťuje prodej a nákup nemovitostí i pro VIP osobnosti. Založil v Česku a na Slovensku nejúspěšnější realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ a jeho vzdělávacími programy projde ročně více jak 7 000 makléřů a manažerů. Autor knih pro makléře. Moderátor na rádiu Frekvence 1. S Ivo Tomanem spoluautor pořadů Návod na úspěch na rádiu ZET BBC.